IV Forum Charyzmatyczne 2018

11 May 2018 - 13 May 2018 | 07:00 pm - 11:00 pm

Wspólnota Magnifikat z ogromną radością zaprasza wszystkich do wspólnych modlitw i spotkania z Jezusem podczas 3-dniowego IV Forum Charyzmatycznego w parafii św. Eugeniusza de Mazenod w Brampton, 1206 Steeles Ave. West, w dniach od 11-13 maja 2018.


Kliknij na program, aby go pobrać na swój komputer
 Kapłanem który poprowadzi nas przez Forum jest o. Adam Szustak OP.

Forum Charyzmatyczne to spotkania modlitewne połączone z głoszonym Słowem, Ewangelizacją które umożliwią nam przeżyć atmosferę wspólnej jedności, rozmodlenia i poczucia bliskości Boga.

Jest okazją do pogłebienia osobistej relacji z Bogiem, zastanowienia się nad własnym życiem, zerwania z grzechem.

Takie spotkania niosą odpowiedź Pana który obficie wylewa swoją miłość na tych, którzy podejmują trud modlitwy i słuchania Bożego Słowa.

Ta Miłość jest uzdrawiającą, dlatego uczestnicy tych spotkań mogą, a nawet powinni oczekiwać wielu uzdrowień, które są zawsze potwierdzeniem Bożej Miłości i odpowiedzią na nasze modlitwy.

Dlaczego charyzmatyczne?

Ponieważ podczas Forum będziemy prosić Ducha Świętego i to On będzie działał i przemieniał serce, duszę, ciało i umysł nas wszystkich. W obecnych czasach gdy człowiek gubi się w otaczającej go rzeczywistości łatwo może popaść w różne formy zniewoleń. A przecież ku wolności wyswobodził nas Chrystus (Gal 5,1).

Spotkania takie niosą ze sobą ogromne przeżycia duchowe oraz liczne dary i charyzmaty.

Jego eminencja kardynał Thomas Collins przekazał nam swoje błowgosławieństwo na to forum.

Kardynał Thomas Collins

Błogosławieństwo kardynała Thomasa Collinsa

Przyjdźmy wszyscy, aby doświadczyć jak dobry jest Pan.