Ein Kerem miejsce Magnificat w Israelu

Ein Kerem miejsce Magnificat w Israelu

2003

Pierwsze spotkanie kuchenne u Kasi Kowalskiej w listopadzie na które przychodzi Basia Greczyn, Michal Nieznalski i Piotr Gołkiewicz.

W grudniu dołącza Iwona Luber a w 2004 Magda Pomorska.

Spotkania w niedziele co tydzień. Grupa ma 6 osób.

Canadian Shrine of St. Thérèse w Niagara Falls

Canadian Shrine of St. Thérèse w Niagara Falls

Chrystusa Króla w 2004

Chrystusa Króla w 2004

2004

  • Spotkanie na prymisyjne ks. Marcian Rosińskiego z piknikiem gdzie dodatkowa niespodzianką jest celebrowanie urodzin Kasi i Basi.
  • Michal wychodzi z propozycja pierwszego wyjazdu i skupienia w Mount Carmel Spiritual Centre the Canadian Shrine of St. Thérèse w Niagara Falls. Odbywają się wspólne modlitwy, rozważania i medytacje zorganizowane przez członków które mają na celu rozeznanie woli Bożej co do istnienia grupy i jej dalszej działalności.
  • Queen of Apostles Renewal Centre, Mocni w Duchu i ks. Domaracki, weekendowe rekolecje w ciszy.
  • Wyjazd Midland z  ks. Domarackim
  • Msza z o. Madejem u Chrystusa Króla

   

  listopad

  Nasz pierwszy dom przy kościele W poniedziałek podczas rekolekcji z ks. Ryczykiem – u Chrystusa Króla, Piotr opowiedział o. Jozefowi Wasikowi on naszej grupie i o tym ze szukamy miejsca do spotkań przy kościele. Ksiądz Józef powiedział ze zawsze marzył o prowadzeniu takiej grupy i zaproponował byśmy się spotykali w każdy poniedziałek w sali parafialnej.

  grudzień

  Rekolekcje z ks. Nagórnym

  2005 o. Madej

  2005 Basia, o. Madej, Piotr i Kasia

  2005

  Pierwsze Seminarium Odnowy w Duchu Świętym w oparciu o książki o. Józefa Kozłowskiego które zaproponowała Iwona w których uczestniczyło ?? osób.