O NAS

Pragniemy aby Bóg został uwielbiony poprzez nasze życie, modlitwę i służbę; która niesie Go innym, z miłością, poza mury Świątyni.

Magnifikat jest rozkochaną w Jezusie, wspólnotą charyzmatyczną której misją jest wychodzenie na przód ludziom, w Ewangelizacji, uwielbieniu i modlitwie wystawienniczej.

Działamy pod skrzydłami naszego opiekuna, ks.Darka Jagodzińskiego oraz współpracujemy z Katolicką Odnową Charyzmatyczną w Archidiecezji Toronto (CCRC); w której reprezentujemy Polonię.

Jako wspólnota o silnej duchowości Maryjnej, w szczególny sposób zawierzamy się wstawiennictwu Maryi.

Wierzymy, że przez osobistą relację z Jezusem Chrystusem, w modlitwie, medytacji Słowem Bożym i uwielbieniu, doświadczamy przemiany życia, relacji oraz uzdrowień na duszy i ciele.

Wierzymy że Jezus Chrystus umarł na krzyżu i Zmartwychwstał zostawiając nam, wierzącym ochrzczonym, autorytet w Jego imieniu. Oraz pragniemy nieść dobrą nowinę, tam, gdzie jesteśmy posyłani, będąc synami i córkami Boga jedynego.

Spotykamy się w każdy Czwartek, o godzinie 19:30, w kościele Św.Leona, przy 277 Royal York Rd., w Toronto, na wspólnej Eucharystii. A, bezpośrednio po, na radosnej modlitwie uwielbienia.

Jest to wspaniały czas kiedy mamy możliwość odciąć się od świata i codzienności; i dzieląc się Słowem Bożym, muzyką, śpiewem i tańcem uwielbiać Boga. Nasze spotkania są otwarte.

Również, gromadzimy się w każdą ostatnią Niedzielę miesiąca na Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie, gdzie wstawiamy się o uzdrowienie i uwolnienie za wszystkich potrzebujących; oraz wspólnie czuwamy przed Najświętszym Sakramentem. Po Eucharystii, jest agapa, gdzie przy kawie i poczęstunku, możemy się bliżej poznawać. Z radością zapraszamy i przyjmujemy wszystkie nowe osoby, które razem z nami, pragną podążać za Jezusem, do wieczności.